Drejtori i ri i Interpolit Ahmed Nasser Al-Raisi takim me Gledis Nanon

Ish shefi i sigurisë në policinë e Emirateve të bashkuara arabe Ahmed Nasser Al-Raisi merr postin e drejtorit të ri të Interpolit.

Në ditën e fundit të punimeve, Asambleja zgjodhi Presidentin e ri të Interpolit, Ahmed Nasser Al-Raisi. Pas zgjedhjes së tij si President i Interpolit, ai zhvilloi një takim disa minuta me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Gledis Nano, gjatë të cilit kanë konfirmuar vijimin e bashkëpunimit dhe përmirësimin akoma më tej të marrëdhënieve mes Interpolit dhe Policisë së Shtetit.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet