Moti sot date 5 Prill 2021

Vendi ynë për ditën e hënë do të ndikohet nga vlera normale te presionit atmosferik dhe masa ajri të qëndrueshme.

Moti do të jetë i kthjellët me vranësira mesatare ne zonat malore dhe pjesën jugore.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – veriperëndim e lehtë dhe mesatare përgjatë bregdetit, zonat e ulta dhe zonat luginore. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet