Moti sot, ngrica në rrugë dhe temperatura të ulëta

Vranësira dhe kthjellime kalimtare. Moti për sot parashikohet të jetë i qëndrueshëm me vranësira kalimtare në veri dhe verilindje. Autoritetet njoftojnë se nëpër rrugë ka ngrica dhe era do të fryjë me drejtim verilindje - veri. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 3-4 ballë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet