Parashikimi i motit, e diel 6 qershor 2021

Për ditën e nesërme vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga mot i qëndrueshëm. Moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat kalimtare. Era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi me shpejtësi 1-8m/s, dhe në mesditë në bregdet deri 10m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1 dhe 2 ballë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet