Emocionues !

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka publikuar një foto krah Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës ku shkruan se është një ritakim pas plot 3 dekadash. Postimi i Rudinës: Ritakim ne skene e ne pult me regjisoren ikonike Vera Grabocka pas plot 3 dekadash. Koha sit mire gjithçka dhe ajo qe mbetet jane me e mira: respekti, vleresimi, profesionalizmi dhe mirenjohja per mundesi profesionale, te cilat kane shenjuar jo vetem rrugetimin tend, por edhe vete historine televizive shqiptare @veragrabocka @alketavejsiu Mbremja e djeshme me la nje shije shume te mire @nekurthinepiterpan5.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet