Basha: Qeveria e ka zhytur vendin në korrupsion

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar lidhur me paketën e re për prokurimet publike që u prezantua sot nga kryeministri Edi Rama. Basha shprehet se Rama ka 8 vite në pushtet dhe sot e pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion. “Ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion. Ajo që ai nuk thotë dhe është e qartë për të gjithë shqiptarët është se peshku qelbet nga koka”, shprehet Basha.

Author

Shkruaj një koment

0 Komentet