'Zgjohet' Paloka: po përdorim hilet e Rames ndaj demokratëve!

Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar ndaj akuzave të publikuara së fundi nga Basha, ku i është përgjigjur ashpër. "Mendoja se gjithë këto vite që përballemi e pësojmë nga hilet, truket, pabesitë dhe poshtërsitë e Ramës, për të mbajtur pushtetin kundër vullnetit të shumicës, do na vlenin në fund si mësim për të mundur Ramën, jo që hilet e Ramës do ti përdornim ndaj demokratëve për të mbajtur vetë karrige e zyra boshe !!!!!", shkruan Paloka.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet