Finalja e Conference League: presim tifozë nga më shumë se 20 shtete

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se dita e shtunë do të vijojë të jetë nën ndikim të masave ajrore të qëndrueshme.

Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Era do të fryjë me drejtim juglindje- veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-7m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Author
Hermes News

Redaksia

Shkruaj një koment

0 Komentet